41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

41 Fatiha mucizesi yaşayanlar, Fatiha suresini 41 kere okumaya başlamadan önce sık sık Müslümanlar tarafından sorulmaktadır.

Fatiha suresi Peygamber Efendimiz S.A.V.’in Mekke döneminde nazil olmuştur. Bu sure vakit namazlarında özellikle okunduğu için tüm Müslümanlar tarafından bilinmeli ve ezberlenmelidir. Kısa olduğu için çok kısa zaman zarfında hafızaya alınabilir.

Eğer bu sureyi biliyorsanız, düzenli olarak etmenin pek çok fazileti vardır. Bunlara geçmeden önce güzel dua okumak için şunlar da göz önünde bulundurulmalıdır:

 • Fatiha suresi tam bilinmiyorsa iyi şekilde öğrenilmelidir. Çünkü her duanın Arapça telaffuzu doğru yapılmalıdır.
 • Sessiz ve sakin, kimsenin olmadığı bir ortamda daha rahat dua edilebilmektedir.
 • Duaları sadece zor ve sıkıntılı olunan anlarda değil sürekli okumak gerekir.
 • Kişiler temiz bir kalple, ihlaslı ve salih bir şekilde Fatihayı okumalıdır.

Fatiha da böylece okunursa faziletleri daha iyi bir şekilde yaşanabilir. 41 Fatiha mucizesi yaşayanlar arasına da böylece girilebilir. 313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar da benzer etkilere sahiptir.

41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

41 Fatiha ile Dilek

Fatiha suresi pek çok amaç ile okunabilen bir duadır. Bunların arasında dilekler de vardır. Tüm insanların hayat boyu pek çok isteği olur. Evlilik, sınavdan iyi not almak, ev ya da araba olmak, kazancının artması bunlardan bazılarıdır.

Sizin de bu gibi istedikleriniz varsa, dualarınız kabulü için hangi duayı edebileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Bu kapsamda pek çok dua yer almakta olup Fatiha da onlardan biridir; ancak bilinmesi gereken dua ederken çalışmanın da şart olduğudur. Örnek olarak kazancın artması için helal çalışıp kazanmalıdır.

Sınavdan iyi not almak isteyen derslerine iyi çalışmalı, sınava hazırlanmalıdır. Ev almak isteyen de birikim yapmalıdır. Her şey Allah’ın izniyle olduğu için bu esnada 41 Fatiha ile dilek duası okuması da unutulmamalıdır. Bu sayede Allahü Teala’nın izniyle istediğiniz de kısa sürede gerçekleşebilir. 4444 Tefriciye Mucizesi Yaşayanlar da benzer şekilde etkileri görmektedir.

41 Fatiha Okuyanlar

İnsanlar 41 tane Fatiha suresi okumadan önce daha önce bunu okumuş olan kişilerin okuma ardından ne gibi yararları gördüğünü merak edip sorabilmektedir. 41 Fatiha okuyanlar ile bunların görüşlerine ulaşmak için internet kaynaklarından yararlanabilirsiniz. 41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar merak edilmektedir.

Çünkü pek çok kişi bu gibi tecrübelerini forumlara, blog sitelerine yazarak paylaşabilmektedir. 41 Fatiha Okuyanlar Kadınlar Kulübü onlardan bir tanesidir. Genel anlamda yorumlar içerisinde hayatının tamamen değiştiğini söyleyenler vardır. Bunun yanı sıra normal gitmeyen evliliklerin bu dua ile düzeldiği, yoluna gittiği de yine belirtilmektedir.

Siz de 41 Fatiha mucizesi yaşayanlar gibi bunları görebilmek istiyorsanız, dua sık sık okunmalı, duaların kabul olduğu zamanlarda aksatılmamalıdır:

 • Birey kalbinde bir incelik hissedildiği zaman
 • Hasta ya da sıkıntılıyken
 • Oruçlu olunduğu zaman
 • Yağmur yağarken
 • Mübarek gün ve geceler geldiği zaman. Cuma günü öğle ve ikindi arası bunlardan sadece bir tanesidir.
 • Ezan okunduğu esnada
 • Namaz kılarken. Secdece iken ve namazlardan sonra

Ayrıca Kur’an-ı Kerim hatmedildiği zaman ya da seher vakti gibi farklı zamanlar da vardır. Tüm bu vakitler her Müslümanın bilmesi gereken değerli zamanlardır. Çünkü bu gibi zamanlarda dualar makbul olmaktadır. Fatiha da bu gibi zamanlar geldiği zaman unutulmadan edilmeli, aksatılmamalıdır. Dua Mucizesi bu şekilde ortaya çıkabilmektedir.

41 Gün 41 Fatiha Okumanın Fazileti

41 gün 41 Fatiha okumanın fazileti oldukça fazladır. Bu bakımdan sadece dileklerin kabulü ile sınırlı değildir:

 • Okuyan kişilerin gönlü ferahlık ve huzur ile dolar.
 • Kişilerin kalpten istediği her şeyi elde edebilmesine yardım eder.
 • Rızık kapılarını açarak rızkın genişlemesini sağlar.
 • Kişilerin daha başarılı olmasına yardım eder.
 • Şefkat sahibi olmasına yardım eder.
 • Düşmanlara karşı üstün gelmeye yardım eder.
 • Mülk edinmek için mevki sahibi olmak için okunur.
 • Kötülüklerden korunmak için okunan dualardan biridir.

Ayrıca Fatiha ve Ayete’l Kürsi okuyan kişiye o gün gerek şeytanlar gerekse cinler zarar veremez. Bunun yanı sıra nazar da değmez. Ayrıca 41 Fatiha mucizesi yaşayanlar ve onların yorumları üzerinden farklı faydaları da görülebilir.

41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar
41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar SSS

41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar Nasıl Yapıyor?

41 Fatiha yapmak zor değildir. Çünkü sadece 41 kere üst üste okumanız yeterlidir. Bunun için herhangi bir şart, bir koşul yoktur. Ama duaların adab gereği banyo gibi yerlerde okunmaması önerilir. Fatiha çok kısa olduğu için hemen ezberlemek, böylece her yerde okumak mümkündür.

41 Fatiha Okumak Neye İyi Gelir?

41 Fatiha pek çok fazilete sahiptir. Dileklerin makbul olması, rızık kapılarının açılması, okuyan kişiye ferahlık sağlaması bunlardan bazılarıdır. Ayrıca 41 kere okumuş olan kişiler farklı faydalarını gördüklerini de söylemektedir. Bunları okumak için 41 Fatiha mucizesi yaşayanlar internetten arattırılabilir.

Dilek İçin Kaç Tane Fatiha Okunur?

Kabul olmasını istiyorsanız Fatiha okuyabileceğiniz dualardan bir tanesidir. Bunu gün içinde sık sık okumanız mümkündür. Düzenli şekilde okumaya devam ederseniz, Allahü Teala’nın izni ile duanız kabul olabilir. Ancak dileğinize yönelik çalışmak, çaba göstermek gerektiği de unutulmamalıdır. Yani iş arayan kişiler bu duayı etmeye devam ederken iş aramayı sürdürmelidir.

Puan
Avatar

Esselamın Aleyküm, ben Cihan. Herhangi bir ücret talep etmeden, Allah rızası için Müslüman alemine yardımcı oluyorum. Şifalı dualar, mucize duası ve diğer tüm kelamlar için sitemizi takip edebilirsiniz. Dua ve bilgi talepleriniz için yorum bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

“41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar” üzerine 3 yorum

Yorum yapın