Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua ve Kocanın karısından başkasını görmemesi için dua birçok kişi tarafından araştırılan bir konudur. Evlilik hayatında karı-koca arasındaki bağın güçlenmesi, mutluluğun artması ve huzurun sağlanması için çeşitli dualar etkilidir.

Nihat Hatipoğlu’nun tavsiye ettiği dua şu şekildedir:

وَمِنْ آيَاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَكُمْ مِنْ أَنْفُسِكُمْ أَزْوَاجًا لِتَسْكُنُوا إِلَيْهَا وَجَعَلَ بَيْنَكُمْ مَوَدَّةً وَرَحْمَةً إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ

Meali:

Ve min ayatihî en halaka lekum min enfusikum ezvâcen litaskunû ileyha ve ceale beynekum meveddete ve rahmeh innâ fî zâlike leâyâtin li kavmin yetefekkerûn

Anlamı:

Onun (Allah’ın) ayetlerinden biri de sizin için kendi özünüzden eşler yaratmasıdır ki onlarla huzura kavuşasınız ve aranızda sevgi ve merhamet yaratmasıdır. Şüphesiz bunda düşünen bir topluluk için işaretler vardır.

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Bu ayeti kerimeyi 7 gün boyunca 100 kere okuyan kadının kocası ona bağlanır. Dua edilirken kıbleye dönülmeli ve temiz bir yerde olunmalıdır. Dua ederken şu hususlara dikkat edilmelidir:

  • Dua içtenlikle ve samimi bir şekilde yapılmalıdır.
  • Dua ederken Allah’a güvenmek ve ondan yardım istemek gerekir.
  • Dua ederken günahlardan kaçınmak ve iyi işler yapmak gerekir.

Benim İçin Yansın Tutuşsun Duası yazısı da ilginizi çekebilir. Kocanın karısından başkasını görmemesi için dua okumak, hiç şüphesiz en faziletli olanıdır.

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua Hangisi?

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua olarak birçok kelam bulunmaktadır. Bunların her biri hayırlı olup, isteklerinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Ya Rabbi,

(Kocanın ismini söyle)’nin kalbini ve gönlünü bana bağla.

Onu bana sevdir ve beni onun gözünde güzelleştir.

Onun gözü başkasını görmesin, gönlü başkasını sevmesin.

Onu bana hayırlı bir eş eyle.

Amin.

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua 

Eşinizin size bağlanması için dua okuyabilirsiniz. Bu durumda en önemli olan şey samimiyet ve inançtır. Eşinizin size karşı daha bağlı ve sevgi dolu olmasını istiyorsanız, bu konuda dualar etmek oldukça önemlidir.

Eşinizin size bağlanması konusunda İslami yöntemlerle dua etmek istiyorsanız, Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua konusunda size rehberlik edecektir.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua;

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümme elif beyne kulubina ve aslih zate beynina vehdina subule’ssalam ve necnina min zulmeti ilenneuri ve necnina minel ğaybi ilennehari ve necnina min şerri eşyai külliha bi fadlike ve keremine ya erhamerrahimin.

Anlamı:

Ey Allah’ım, kalplerimizi birleştir, aramızdaki durumu düzelt, bizi selamet yollarına hidayet et, bizi karanlıktan aydınlığa çıkar, bizi görünmeyenden görülene çıkar, bizi her şeyin şerrinden koru. Lütfunla, merhametinle, ey merhametlilerin en merhametlisi.

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua Hangisi?

Eşinize bağlanmak için dua arıyorsanız, birçok kişi gibi siz de Nihat Hatipoğlu’nun bu konudaki önerilerine başvurabilirsiniz. Kocanın karısına bağlanması için dua arayışında olan pek çok kişi aşağıdaki sureleri de okuyabilir.

  • Ayetel Kürsi
  • Fetih Suresi
  • Yasin Suresi
  • Dua-i Masun
  • Salat-ı Tefriciye

Bu dualar da, kocayı kendine bağlamak ve evliliği mutlu ve huzurlu kılmak için okunabilir.

Eşini Kendine Bağlamak İçin Esma İsimleri

Eşini Kendine Bağlamak İçin Esma İsimleri de bulunmaktadır. Esma-ül Hüsna, Allah’ın 99 ismi olarak bilinir ve bu isimlerin her biri farklı niteliklere sahiptir.

Eşini kendine bağlamak için Esma-ül Hüsna isimleri arasında en sık kullanılan isimler arasında “El-Vedud” ve “El-Vekil” gelmektedir.

Eşini Kendine Bağlamak İçin Esma İsimleri
El-VedudSevgi ve şefkat anlamına gelir
El-VekilGüven ve koruma anlamına gelir
Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Aşağıda sizler için vermiş olduğumuz Kocanın karısından başkasını görmemesi için duayı da okuyarak faziletlerini görebilirsiniz.

Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Defa Okunacak Dua

Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Defa Okunacak Dua, aşağıda yer almaktadır. Her birini 44 kere okuduktan sonra eşinizin size karşı tavrının ve davranışının değiştiğini Allah’ın izniyle göreceksiniz. Öncesinde niyet edip, sonrasında okumanız tavsiye edilir.

Okunuşu:

“Allahümme inni es’elüke hubbeke ve hubbe men yuhibbuke ve hubbe kulli amelin yübeddileni ileyke.””Allahümme inni es’elüke hubbeke ve hubbe men yuhibbuke ve hubbe kulli amelin yübeddileni ileyke.”

Anlamı:

“Allah’ım, senden sevgini ve seni sevenlerin sevgisini ve beni sana yaklaştıracak her amelin sevgisini istiyorum.”

Okunuşu:

“Allahümme inni es’elüke hubbekel muhibbine ve nefreti ennel muhibbine.”

Anlamı:

“Allah’ım, senden beni sevenlerin sevgisini ve beni sevmeyenlerin nefretini istiyorum.”

Okunuşu:

“Allahümme inni es’elüke en teslihı beyni ve beyne zevceti.”

Anlamı:

“Allah’ım, beni ve eşimi aramızdaki sevgi ve uyumu arttır.”

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua
Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua
Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Eşler Arası Muhabbet İçin Hangi Sure?

Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri de dua etmektir. Kur’an-ı Kerim’de yer alan surelerden biri olan Yasin Suresi, eşler arasındaki muhabbeti artırmak için okunabilecek en etkili surelerden biridir. Yasin Suresi’nin okunmasıyla birlikte eşler arasındaki anlayış ve sevgi artmakta, birbirlerine daha iyi anlayış göstererek daha uyumlu bir ilişki yaşamaktadırlar. Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Defa Okunacak Dua da bunlardan birisi olabilir. Kocanın karısından başkasını görmemesi için dua okuyarak, aranızdaki muhabbeti de artırmanız mümkündür.

Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için okunabilecek diğer bir sure ise Rahman Suresi’dir. Rahman Suresi’nin okunmasıyla birlikte eşler arasındaki sevgi ve saygı duyguları artmakta, birbirlerine karşı daha hoşgörülü davranıp daha mutlu bir evlilik yaşamaktadırlar. Bu sureler her gün belirli bir zaman okunarak eşler arasındaki iletişimde ve anlayışta olumlu değişikliklerin görülmesine yardımcı olmaktadır. Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua da surelerle alakalıdır.

Eşler Arası Muhabbet İçin Okunabilecek Sureler
Yasin Suresi
Rahman Suresi
Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Kocanın Karısından Başkasını Görmemesi İçin Dua

Kocanın Karısından Başkasını Görmemesi İçin Dua çok hayırlıdır. Bu nedenle amacınıza ulaşmak için uzun süre okumanız tavsiye edilir. Tıpkı Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua gibi süreklilik önemlidir.

Kocanın karısından başkasını görmemesi için dua Yazılışı:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

يَا رَبِّ، يَا اللَّهُ، يَا رَحْمَٰنُ، يَا رَحِيمُ، يَا قَوِيُّ، يَا مَتِينُ، يَا جَلِيلُ، يَا جَبَّارُ، يَا مُعِيدُ، يَا فَتَّاحُ، يَا عَلِيمُ، يَا حَبِيرُ

يَا رَبِّ، أَنْتَ عَالِمٌ بِكُلِّ شَيْءٍ، وَأَنْتَ تَعْلَمُ مَا فِي قُلُوبِ الْعِبَادِ

يَا رَبِّ، حَبِّطْ عَنْ زَوْجِي (اسْمُ الزَّوْجِ) قَلْبَهُ وَعَيْنَهُ عَنِّي، وَلَا تُشَغِّلْهُ بِغَيْرِي، وَأَغْلِقْ عَنْهُ قَلْبَهُ وَعَيْنَهُ عَنْ غَيْرِي، وَاجْعَلْهُ سَعِيدًا وَمُسْتَرِيحًا مَعِي

آمِين

Okunuşu:

“Bismillahirrahmanirrahim. Ya Rabbi, ya Allah, ya Rahman, ya Rahim, ya Kaviyy, ya Metin, ya Celil, ya Cebbar, ya Muid, ya Fettah, ya Alim, ya Habir. Ya Rabbi, sen kullarının her şeyinden haberdarsın. Sen onların kalplerindekileri bilirsin. Ya Rabbi, benim eşim olan (eşinin adı)’nin kalbini ve gözünü bana bağla. Onu benden başkası ile meşgul etme. Onun kalbini ve gözünü başkalarına kapat. Onu benimle mutlu ve huzurlu eyle. Amin.”

Kocanın karısından başkasını görmemesi için dua

Anlamı:

“Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Ey Rabbim, ey Allah, ey Rahman, ey Rahim, ey güçlü, ey sağlam, ey yüce, ey güçlü, ey dirilten, ey açan, ey bilen, ey haberdar. Ey Rabbim, sen kullarının her şeyinden haberdarsın. Sen onların kalplerindekileri bilirsin. Ey Rabbim, benim eşim olan (eşinin adı)’nin kalbini ve gözünü bana bağla. Onu benden başkası ile meşgul etme. Onun kalbini ve gözünü başkalarına kapat. Onu benimle mutlu ve huzurlu eyle. Amin.”

Kocanın karısından başkasını görmemesi için dua

Bu duayı, eşinizle aranızdaki muhabbeti artırmak, onun size olan bağlılığını ve sevgisini güçlendirmek, onun başka kadınlara bakmasını engellemek için okuyabilirsiniz. Duayı günde 11 defa okumak tavsiye edilmektedir.

Oyla
Neriman Aydın

Bir isteğimiz varsa, evvela Allah-u Teala'dan istemeliyiz. Bunun da en güzel yolu dualardır. Ben Neriman kardeşiniz olarak faziletli bu duaları sizlere ulaştırmak için buradayım. Sormak istediklerinizi yorum bölümünden sorabilir ve cevap alabilirsiniz.

“Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua” üzerine bir yorum

Yorum yapın

https://asiketmeduasi.com/