Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk İçin Dua (İsteksizlik)

Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk İçin Dua okumak, hiç şüphesiz oldukça faydalıdır. Zaman zaman kocanın cinsel isteksizlik durumu ya da kadının isteksizliği olabilir. Her iki durumda da dua okunmalıdır. Bu sıkıntı, çiftler için önemli bir sorundur. Öyle ki çiftlerin cinsel yaşamını olumsuz etkileyebilir ve hatta ilişkinin sona ermesine yol açabilir.

Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk İçin Dua (İsteksizlik)

Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk İçin Dua Hangisidir?

Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk İçin Dua arıyorsanız, Duha Suresini mutlaka okumalısınız. Bu sure her derde deva olduğu gibi, Esler Arasindaki Cinsel Soguklugun Gitmesi İcin Dua olarak da okunabilmektedir. Bunun için abdest aldıktan sonra, yatağa girmeden önce aşağıda yer alan kelamları mutlaka okumalısınız.

Bismillahirrahmânirrahîm.

Ved duhâ. Vel leyli izâ secâ. Mâ veddeake rabbuke ve mâ kalâ.

Ve lel âhıratu hayrun leke minel ûlâ.

Ve le sevfe yu’tîke rabbuke fe terdâ.

E lem yecidke yetîmen fe âvâ.

Ve vecedeke dâllen fe hedâ.

Ve vecedeke âilen fe agnâ.

Fe emmâl yetîme fe lâ takher.

Ve emmâs sâile fe lâ tenher.

Ve emmâ bi ni’meti rabbike fe haddis.

Eşini Kendine Aşık Etme Duası da ilginizi çekebilir.

Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk İçin Dua (İsteksizlik)
Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk İçin Dua (İsteksizlik)

Kocanın Cinsel İsteksizlik İçin Dua

Kocanın Cinsel İsteksizlik İçin Dua olarak Bakara Suresinin 128. Ayeti okunabilmektedir. Bu ayette, Allah’tan eşlerden ve soydan göze aydınlık olacak, takva sahibi evlatlar ve eşler istenmektedir. Eş duaları, bu konu için birebirdir.

Kocanın cinsel isteksizliği için bu duayı okumak, Allah’tan eşlerin cinsel isteğini artırmasını istemek anlamına gelir. Bu dua, eşler arasında sevgi ve saygıyı artırmaya, evlilik hayatının mutluluğunu sağlamaya yardımcı olabilir.

Duayı okumak için, abdest almak ve kıbleye dönmek gerekir. Sonrasında, Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk İçin Dua şu şekilde okunabilir:

Arapçası:

رَبَّنَا وَاجْعَلْنَا مُسْلِمَيْنِ لَكَ وَمِنْ ذُرِّيَّتِنَٓا اُمَّةً مُسْلِمَةً لَكَۖ وَاَرِنَا مَنَاسِكَنَا وَتُبْ عَلَيْنَاۚ اِنَّكَ اَنْتَ التَّوَّابُ الرَّح۪يمُ

Okunuşu:

Rabbenâ vec’alnâ muslimeyni leke vemin żurriyyetinâ ummeten muslimeten leke veerinâ menâsikenâ vetub ‘aleynâ(s) inneke ente-ttevvâbu-rrahîm(u)

Anlamı:

“Rabbimiz! İkimizi yalnız sana teslim olanlardan eyle. Neslimizden de sana teslim olacak bir ümmet getir. Bize hac ve kurban gibi kulluk usullerimizi göster ve tevbelerimizi kabul buyur. Şüphesiz tevbeleri kabul eden ve çok merhametli olan ancak sensin!”

Video kaynağı

Puan
Ömer Kara

Ben Ömer. Dinimizi tanıtmak ve sevdirmek için özel olarak çaba sarf etmekteyim. Her şey Allah'tan geldi ve ona geri dönecektir. Bu nedenle her şeyi O'ndan istemek, en makul ve hayırlı olandır.

Yorum yapın

https://asiketmeduasi.com/