3 Günde Etkisi Gorulen Ya Vedud Tertibi (Sevgi İçin)

3 Günde Etkisi Gorulen Ya Vedud Tertibi, genellikle sevgi için okunmaktadır. Ya vedud yüzüne oku üfle, 1000 defa okunursa mucizeler görülmektedir. Benim İçin Yansın Tutuşsun Duası olarak da sıklıkla okunmaktadır. Yatsı namazıyla gece yarısı arasında okunan Ya Vedud, ayrıca sabah namazıyla gün doğumu arasındaki zamanda da okunabilmektedir. Sessiz, sakin ve içtenlikle dile getirilmesi şarttır. Ya Vedud’un en büyük etkisi, sevdiğiniz ve beraber olacağınız kişiyi karşınıza çıkarmasıdır.

Ya Vedud” (يا ودود) Allah’ın 99 isminden biridir ve “Sevgi Dolu, Sevgiyi Bolca Veren” anlamına gelir.

3 Günde Etkisi Gorulen Ya Vedud Tertibi Ne İçin Okunur?

3 Günde Etkisi Gorulen Ya Vedud Tertibi birini kendinize aşık etmek, kavuşmak ya da ayrı olduğunuz kişiyle yeniden bir araya gelmek için okunur. Bunun yanı sıra sevdiğinizin de size ilgi duymasını istiyorsanız okuyabilirsiniz.

Bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli husus, sürekliliktir. Öyle ki, Ya Vedud 1000 Defa Okunursa etkisini göstermektedir. Diğer kişilerin paylaşımlarına göre de Ya Vedud Duası İle Yaşanmış Mucizeler sıklıkla görülmektedir. 3 Günde Etkisi Gorulen Ya Vedud Tertibi faziletleri şu şekildedir;

  • Ya Vedud Duası İle Yaşanmış Mucizeler mevcuttur.
  • İstediğiniz kişinin size ilgi duymasını sağlar.
  • Sevdiğiniz kişiyle kavuşmanızı kolaylaştırır.
  • Hayatınızda biri yoksa, evleneceğiniz kişiyle tanışırsınız.
  • Ya Vedud İle Aşık Etme mümkündür.
  • Özlediğiniz ve küs olduğunuz birinin geri dönmesini sağlar.
  • Kavuşamadığınız aşkınıza kavuşursunuz.

3 Günde Etkisi Gorulen Ya Vedud Tertibi bu şekildedir. Peki, Ya Vedud Sevgi İçin Kaç Kere Okunmalı?

Ya Vedud Sevgi İçin Kaç Kere Okunmalı?

Okunma sayısının net şekilde belirtilmesi doğru olmasa da, birçok kaynak Ya Vedud 1000 Defa Okunursa mucizevi etkiler gösterdiğini söylemektedir. Dolayısıyla her gün yatsıdan sonra ya da sabah ezanından sonra bin kere okuyabilirsiniz. Eğer bu vakitlerde müsait olamıyorsanız, gün içerisinde de okuyabilirsiniz.

Ya Vedud 1000 Defa Okunursa Ne Olur?

“Ya Vedud” duası 100 veya 1000 defa zikredildiğinde niyet edilen kişiyle aşk ve muhabbetin arttığı, sevilen kişiye kavuşulduğu ve birleşildiği bilinmektedir. Ayrıca bu dua bir yemeğin üzerine 1000 defa okunursa, yemeği yiyenler arasındaki sevgi, aşk ve muhabbetin artacağı da söylenmektedir.

“Ya Vedud” isminin günde 20 ile 1000 kez arasında okunmasının tavsiye edildiği, bu zikrin kişinin sevdiği kişiye karşı sevgisini artırabileceği bilinmektedir​​.

“Ya Vedud” duasının 21 gün boyunca 400, 1000 veya 4000 kez okunması durumunda sevgilinin bağlanacağı, kalplerin ısınacağı ve aradaki soğuklukların eriyeceği bilinmektedir. Burada önemli olanın, kalbin vesvese ve bulanıklıktan arındırılarak zikrin tamamlanmasıdır​​.

Ya Vedud İle Aşık Etme çok etkili bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Sıklıkla tekrar etmeniz, amacınıza kısa sürede ulaşmanızı mutlaka sağlayacaktır.

Ayrıca bu zikre her gün devam eden kişinin, etrafındaki insanlar tarafından sevilen bir kişi olacağı ve “YA CAMİ YA VEDUD” zikrinin her gün 100 veya 1000 defa okunması durumunda, niyet edilen kişiyle birleşileceği ve asla ayrılmayacağı söylenmektedir. Ya vedud duası ile yaşanmış mucizeler bu şekilde gerçekleşmektedir.

3 Günde Etkisi Gorulen Ya Vedud Tertibi (Sevgi İçin)
3 Günde Etkisi Gorulen Ya Vedud Tertibi (Sevgi İçin)

Ya Vedud Yüzüne Oku Üfle Nedir?

Sıklıkla Ya Vedud Yüzüne Oku Üfle Nedir? Sorusu merak edilmektedir. Eğer sevdiğiniz kişiyle yan yanaysanız, bu duayı içinizden okuduktan sonra kişinin yüzüne üflemeniz; size bağlanmasını sağlayacaktır. Ya Vedud Duası İle Yaşanmış Mucizeler genellikle bu şekilde ortaya çıkmaktadır. 3 Günde Etkisi Gorulen Ya Vedud Tertibi öyle etkilidir ki, gerçekten beraber olmadığınız kişiye kesinlikle söylememelisiniz. En etkili aşk duaları arasında yer almaktadır.

Puan
Avatar

Esselamın Aleyküm, ben Cihan. Herhangi bir ücret talep etmeden, Allah rızası için Müslüman alemine yardımcı oluyorum. Şifalı dualar, mucize duası ve diğer tüm kelamlar için sitemizi takip edebilirsiniz. Dua ve bilgi talepleriniz için yorum bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın